آزمون عملکرد پیوسته

آزمون عملکرد پیوسته

آزمون عملکرد پیوسته

همان طور که بیان شد آزمون عملکرد پیوسته در سال ۱۹۵۶ توسط راز ولد و همکاران تهیه شد و به سرعت مقبولیت عام یافت . این آزمون با هدف سنجش ضایعه مغزی ساخته شد ولی به تدریج دامنه استفاده از آن گسترش یافت به طوری که در دهه ۱۹۹۰ در ارزیا بی کودکان فزون کنش همراه با نارسایی توجه بکار رفت.

هدف این آزمون، سنجش نگهداری توجه و زود انگیختگی در این کودکان است

فرم فارسی پیوسته نیز به منظور اندازه گیری مراقبت، نگهداری توجه و تعمق در کودکان فزون کنش همراه با نارسایی توجه ساخته شد و سپس اعتبار و روائی آن نیز مشخص گردید.

فرم فارسی از طریق رایانه اجرا و نمره گذاری می شود. برای بررسی اعتبار پیوسته از روش باز آزمایی، با فاصله۲۰ روز استفاده شد و همانطور که جدول ۳ نشان می دهد تمام ضرایب محاسبه شده در سطح آماری ۰٫۰۱>p معنا دار هستند. «روائی» این آزمون با شیوه روائی  سازی ملاکی واز طریق مقایسه گروههای متباین انجام گرفت. همان گونه که جدول ۶ نشان می دهد، مقایسه آماری دو گروه در قسمت های مختلف پیوسته تفاوت معنا داری را در سطح ۰۰۱/۰=p   بین عملکرد دو گروه نشان می دهد.

آزمون عملکرد پیوسته

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود.

فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ زیر کلیک کنید در صورت پاسخ ندادن درگاه پرداخت می توانید بر روی لینک دوم که لینک کمکی است کلیک نمایید