Quantcast
آزمون عملکرد پیوسته - دانلود رایگان پاورپوینت آماده - قالب پاورپوینت - دانلود تحقیق

آزمون عملکرد پیوسته

آزمون عملکرد پیوسته

اندازه: 1,7 MB

دسته بندی: - -

قیمت: رایگان

تعداد نمایش:102 بازدید

تعداد اسلاید:74

ارسال توسط:

تاریخ ارسال:۲۲ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در:۲۵ آذر ۱۳۹۵

دانلود این پاورپوینت : این فایل رایگان را پس از کلیک روی دکمه دانلود ،دریافت کنید.
ویژگیهای پاورپوینت های پولی(غیر رایگان):کیفیت محتوا بالا ، قالب اختصاصی ،دارای افکت ، هیگونه تبلیغ از سایت و غیره در پاورپوینت نخواهد بود.
به این پاورپوینت امتیاز بدهید.
آزمون عملکرد پیوسته همان طور که بیان شد آزمون عملکرد پیوسته در سال ۱۹۵۶ توسط راز ولد و همکاران تهیه شد و به سرعت مقبولیت عام یافت . این آزمون با هدف سنجش ضایعه مغزی ساخته شد ولی به تدریج دامنه استفاده از آن گسترش یافت به طوری که در دهه ۱۹۹۰ در ارزیا بی کودکان فزون کنش همراه با نارسایی توجه بکار رفت. هدف این آزمون، سنجش نگهداری توجه و زود انگیختگی در این کودکان است فرم فارسی پیوسته نیز به منظور اندازه گیری مراقبت، نگهداری توجه و تعمق در کودکان فزون کنش همراه با نارسایی توجه ساخته شد و سپس اعتبار و روائی آن نیز مشخص گردید. فرم فارسی از طریق رایانه اجرا و نمره گذاری می شود. برای بررسی اعتبار پیوسته از روش باز آزمایی، با فاصله۲۰ روز استفاده شد و همانطور که جدول ۳ نشان می دهد تمام ضرایب محاسبه شده در سطح آماری ۰٫۰۱>p معنا دار هستند. «روائی» این آزمون با شیوه روائی  سازی ملاکی واز طریق مقایسه گروههای متباین انجام گرفت. همان گونه که جدول ۶ نشان می دهد، مقایسه آماری دو گروه در قسمت های مختلف پیوسته تفاوت معنا داری را در سطح ۰۰۱/۰=p   بین عملکرد دو گروه نشان می دهد. آزمون عملکرد پیوسته

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
0

آزمون عملکرد پیوسته

همان طور که بیان شد آزمون عملکرد پیوسته در سال ۱۹۵۶ توسط راز ولد و همکاران تهیه شد و به سرعت مقبولیت عام یافت . این آزمون با هدف سنجش ضایعه مغزی ساخته شد ولی به تدریج دامنه استفاده از آن گسترش یافت به طوری که در دهه ۱۹۹۰ در ارزیا بی کودکان فزون کنش همراه با نارسایی توجه بکار رفت.

هدف این آزمون، سنجش نگهداری توجه و زود انگیختگی در این کودکان است

فرم فارسی پیوسته نیز به منظور اندازه گیری مراقبت، نگهداری توجه و تعمق در کودکان فزون کنش همراه با نارسایی توجه ساخته شد و سپس اعتبار و روائی آن نیز مشخص گردید.

فرم فارسی از طریق رایانه اجرا و نمره گذاری می شود. برای بررسی اعتبار پیوسته از روش باز آزمایی، با فاصله۲۰ روز استفاده شد و همانطور که جدول ۳ نشان می دهد تمام ضرایب محاسبه شده در سطح آماری ۰٫۰۱>p معنا دار هستند. «روائی» این آزمون با شیوه روائی  سازی ملاکی واز طریق مقایسه گروههای متباین انجام گرفت. همان گونه که جدول ۶ نشان می دهد، مقایسه آماری دو گروه در قسمت های مختلف پیوسته تفاوت معنا داری را در سطح ۰۰۱/۰=p   بین عملکرد دو گروه نشان می دهد.

آزمون عملکرد پیوسته

پاسخ دهید

*