اخلاق در زندگی

اخلاق در زندگی

اخلاق در زندگی

باید قبل از تربیت دانش آموزان به فکر آموزش خانواده‌ ها بود

دریک مدرسه‌ی شبانه‌روزی پسرانه، مقطع راهنمایی دریکی از نقاط محروم کشور دبیر بودم به خاطر کارهای فوق‌برنامه که انجام می‌دادم بعضی از شب‌ها در مدرسه می‌ماندم.

مدیر مدرسه هم انسان بسیار پرتلاش و دلسوزی بود. دغدغه‌ی اصلی ما تربیت و اخلاق دانش آموزان بود ما به کمک سایر همکاران به‌شدت بر روی تربیت و ادب دانش آموزان کار می‌کردیم.

از برنامه‌های تفریحی و ورزشی گرفته تا مراسم‌های مذهبی و … در تمام مدت به‌صورت غیرمستقیم مسائل اخلاقی را می‌گنجاندیم.

به نظر خودمان کارها خوب پیش می‌رفت. در شش ماه اول سال یک مورد هم دعوا و درگیری به وجود نیامده بود و دانش آموزان درس‌خوان‌تر شده بودند.
خوشحال بودیم که تلاش‌هایمان به بار نشسته است؛ اما تعطیلات نوروز فرارسید و طبق معمول دانش آموزان حدود ۲۰ روز از مدرسه دور بودند. بعد از تعطیلات عید نمی‌دانم چه اتفاقی برای دانش آموزان افتاده بود.

انگار همه‌چیز را فراموش کرده بودند؛ و دوباره بی‌نظمی‌ها و بداخلاقی‌ها را از سر گرفتند و باز مدتی طول کشید تا به حالت عادی برگشتند ولی سال تحصیلی دیگر داشت تمام می‌شد.
از کار خودم راضی نبودم. تصور می‌کردم رفتار خوب در مدرسه تضمینی برای رفتار خوب در جامعه است.

خوب شدن دانش آموزان در محیط پاستوریزه‌ی یک مدرسه‌ی شبانه‌روزی شاهکار نبود.

چون جو قالب در مدرسه جو خوبی بود خب طبیعتاً همه سعی می‌کردند خوب باشند.

اخلاق در زندگی

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود.

فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ زیر کلیک کنید در صورت پاسخ ندادن درگاه پرداخت می توانید بر روی لینک دوم که لینک کمکی است کلیک نمایید