اندازه گیری حلالیت ایزومرهای بوتانل

اندازه گیری حلالیت ایزومرهای بوتانل

اندازه گیری حلالیت ایزومرهای بوتانل

روش کار

روش اشباع کردن سیال فوق بحرانی از آنالیز
دو سل برای نمونه و یک سل برای پشم شیشه
تنظیم سیستم در دما و فشار مورد نظر
۴۵ دقیقه برای رسیدن به تعادل
جمع آوری نمونه در حجمهای مساوی از دی اکسید کربن

   تعیین حلالیت

تعیین تعداد مول دی اکسید کربن
PV=nRT
تعیین تعداد مول گونه حل شده
سیستم دوتایی (روش وزنی)
سیستم سه تایی (روش کروماتوگرافی)
کروماتوگرام مربوط به مخلوط حاوی ایزوبوتانل و ۲- بوتانل (نمونه‎های مورد آنالیز)،۱- بوتانل استاندارد داخلی، n- هگزان(حلال)

برنامه دمایی ۴۵ و ۶۵ و ۱۸۰ مقدار تزریق ۰٫۴ میکرو لیتر

دمای محل تزریق ۲۴۰

دمای آشکار ساز ۲۵۰

دتکتور FID

گاز حامل He

فاز ساکن FFAP

سوخت و اکسیدان & Air H2

قرار گرفتن گونه‌های با فشار بخار بالا و قطبیت کم مانند ترشیو بوتانل و ۲ – بوتانل در کنار ایــزو بوتانل و ۱‌- ‌بوتانل حلالیت این گونه‌ها را به ترتیب به مقدار ۴۵/۳ و ۴۱/۷ برابر افزایش داده و تاثیر اصلاحگری حلالیت را داشته است.
افزایش دمای اندازه‌گیری از ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد سبب کاهش حلالیت سه‌تایی گونه‌ها می‌شود.
در حالیکه در دمای ۴۰ و ۵۰ درجه سانتیگراد سیال دی‌اکسید‌کربن فوق بحرانی برای مخلوط ایزو‌بوتانل و ترشیوبوتانل گزینش پذیری ندارد در دمای ۶۰ درجه سانتی گراد گزینش پذیری مناسبی برای این مخلوط وجود دارد.

اندازه گیری حلالیت ایزومرهای بوتانل

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود.

فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ زیر کلیک کنید در صورت پاسخ ندادن درگاه پرداخت می توانید بر روی لینک دوم که لینک کمکی است کلیک نمایید