بررسی شاخص های جمعیتی استان خراسان جنوبی

بررسی شاخص های جمعیتی استان خراسان جنوبی

بررسی شاخص های جمعیتی استان خراسان جنوبی

معرفی استان خراسان جنوبی

استان خراسان جنوبی با مساحت۹۵۳۸۵ کیلومتر مربع در شرق کشور واقع شده است که مرکز آن شهر بیرجند است. این استان از شمال با استان خراسان رضوی و ازجنوب به استان کرمان و سیستان و بلوچستان و از شرق به کشور افغانستان واز غرب به استان یزد محدود می شود.مساحت این استان تقریبا ۵/۹ درصد از مساحت کشور را تشکیل داده است.بطوریکه تراکم نسبی جمعیت در سال ۱۳۹۰ ,۷ نفر در هر کیلومتر مربع می  باشد.براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۰ جمعیت این استان ۶۶۲۵۳۴ نفر می باشد که۰/۸۸ درصد از جمعیت کشور را تشکیل میدهد که از این تعداد ۵۶ درصد در نقاط شهری و ۴۴ درصد در نقاط روستایی سکونت داشته اند و متوسط رشد سالانه جمعیت استان طی سال های ۸۵ و۹۰ ,۰/۸۱ درصد بوده است.

عرض جغرافیایی: ۳۰ درجه و ۳۱ دقیقه تا ۳۴ درجه و ۵۳ دقیقه شمالی
طول جغرافیایی: ۵۷ درجه و ۳ دقیقه تا ۶۰ درجه و ۵۷ دقیقه شرقی

منابع
اطلس جغرافیایی
سالنامه ی آماری استان خراسان جنوبی
سایت جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی
مرکز آمار ایران
ویکیپدیا

دانلود پاورپوینت آماده در مرجع تخصصی مقالات پاورپوینت pptx

بررسی شاخص های جمعیتی استان خراسان جنوبی

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود.

فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ زیر کلیک کنید در صورت پاسخ ندادن درگاه پرداخت می توانید بر روی لینک دوم که لینک کمکی است کلیک نمایید