مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

گارفورث: هر چند هدف ترویج به صورت سنتی افزایش تولید بوده ولی اخیرا زمینه هایی چون تأمین امنیت غذایی، بهبود تغذیه، برابری و ریشه کنی فقر جزو اهداف سازمان های ترویجی محسوب می شوئد.

اهداف ترویج کشاورزی از دید رولینگ (Roling)

ایجاد فرصت های کسب و افزایش درآمد برای توده کشاورزان خرده پا از طریق بهبود بهره وری منابع آن ها

مشارکت در توزیع برابر درآمدهای کشاورزی از طریق بهبود توزیع منابع موجود در بین کشاورزان خرده پا

سهیم شدن در برنامه های توسعه جامع روستایی و توسعه کشاورزی

گفتارهایی از مارک فیشر

همیشه به خاطر بیاور که ارتفاع مشخصی وجود دارد که در آن ابری نیست. اگر در زندگی تو ابرهایی هستند، به آن علّت است که روح تو به قدر کافی اوج نگرفته است.

وقتی شاگرد آماده است، استاد حاضر می‌شود.

هر تجربه دشوار، هر مسئله و مشکل، و هر اشتباه، روزی به گلبرگ با شکوهی تبدیل می‌شود.

به جای این‌که انرژی خود را صرف جویدن ناخن‌هایت کنی، خودت را برای حل مشکلاتت مهیا کن. بی‌قراری زیاد، هیچ گرهی را نمی‌گشاید، فقط افراد زیادی را به زخم معده و سکته قلبی مبتلا می‌کند.

گل سرخ نماد حیات است. خارها نماینده مسیر تجربه‌اند: گرفتاری و رنج‌هایی که هر کدام از ما باید آن‌ها را از سر بگذرانیم تا زیبایی حقیقی زندگی را دریابیم.

مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود.

فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ زیر کلیک کنید در صورت پاسخ ندادن درگاه پرداخت می توانید بر روی لینک دوم که لینک کمکی است کلیک نمایید