Quantcast
مبانی ترویج و آموزش کشاورزی - دانلود رایگان پاورپوینت آماده - قالب پاورپوینت - دانلود تحقیق

مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

اندازه: 2,14 MB

دسته بندی: - - - -

قیمت: رایگان

تعداد نمایش:84 بازدید

تعداد اسلاید:58

ارسال توسط:

تاریخ ارسال:۱۳ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در:۲۵ آذر ۱۳۹۵

دانلود این پاورپوینت : این فایل رایگان را پس از کلیک روی دکمه دانلود ،دریافت کنید.
ویژگیهای پاورپوینت های پولی(غیر رایگان):کیفیت محتوا بالا ، قالب اختصاصی ،دارای افکت ، هیگونه تبلیغ از سایت و غیره در پاورپوینت نخواهد بود.
به این پاورپوینت امتیاز بدهید.
مبانی ترویج و آموزش کشاورزی گارفورث: هر چند هدف ترویج به صورت سنتی افزایش تولید بوده ولی اخیرا زمینه هایی چون تأمین امنیت غذایی، بهبود تغذیه، برابری و ریشه کنی فقر جزو اهداف سازمان های ترویجی محسوب می شوئد. اهداف ترویج کشاورزی از دید رولینگ (Roling) ایجاد فرصت های کسب و افزایش درآمد برای توده کشاورزان خرده پا از طریق بهبود بهره وری منابع آن ها مشارکت در توزیع برابر درآمدهای کشاورزی از طریق بهبود توزیع منابع موجود در بین کشاورزان خرده پا سهیم شدن در برنامه های توسعه جامع روستایی و توسعه کشاورزی گفتارهایی از مارک فیشر همیشه به خاطر بیاور که ارتفاع مشخصی وجود دارد که در آن ابری نیست. اگر در زندگی تو ابرهایی هستند، به آن علّت است که روح تو به قدر کافی اوج نگرفته است. وقتی شاگرد آماده است، استاد حاضر می‌شود. هر تجربه دشوار، هر مسئله و مشکل، و هر اشتباه، روزی به گلبرگ با شکوهی تبدیل می‌شود. به جای این‌که انرژی خود را صرف جویدن ناخن‌هایت کنی، خودت را برای حل مشکلاتت مهیا کن. بی‌قراری زیاد، هیچ گرهی را نمی‌گشاید، فقط افراد زیادی را به زخم معده و سکته قلبی مبتلا می‌کند. گل سرخ نماد حیات است. خارها نماینده مسیر تجربه‌اند: گرفتاری و رنج‌هایی که هر کدام از ما باید آن‌ها را از سر بگذرانیم تا زیبایی حقیقی زندگی را دریابیم. مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
0

مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

گارفورث: هر چند هدف ترویج به صورت سنتی افزایش تولید بوده ولی اخیرا زمینه هایی چون تأمین امنیت غذایی، بهبود تغذیه، برابری و ریشه کنی فقر جزو اهداف سازمان های ترویجی محسوب می شوئد.

اهداف ترویج کشاورزی از دید رولینگ (Roling)

ایجاد فرصت های کسب و افزایش درآمد برای توده کشاورزان خرده پا از طریق بهبود بهره وری منابع آن ها

مشارکت در توزیع برابر درآمدهای کشاورزی از طریق بهبود توزیع منابع موجود در بین کشاورزان خرده پا

سهیم شدن در برنامه های توسعه جامع روستایی و توسعه کشاورزی

گفتارهایی از مارک فیشر

همیشه به خاطر بیاور که ارتفاع مشخصی وجود دارد که در آن ابری نیست. اگر در زندگی تو ابرهایی هستند، به آن علّت است که روح تو به قدر کافی اوج نگرفته است.

وقتی شاگرد آماده است، استاد حاضر می‌شود.

هر تجربه دشوار، هر مسئله و مشکل، و هر اشتباه، روزی به گلبرگ با شکوهی تبدیل می‌شود.

به جای این‌که انرژی خود را صرف جویدن ناخن‌هایت کنی، خودت را برای حل مشکلاتت مهیا کن. بی‌قراری زیاد، هیچ گرهی را نمی‌گشاید، فقط افراد زیادی را به زخم معده و سکته قلبی مبتلا می‌کند.

گل سرخ نماد حیات است. خارها نماینده مسیر تجربه‌اند: گرفتاری و رنج‌هایی که هر کدام از ما باید آن‌ها را از سر بگذرانیم تا زیبایی حقیقی زندگی را دریابیم.

مبانی ترویج و آموزش کشاورزی

پاسخ دهید


*