Quantcast
مراقبت های اولیه بهداشتی - تخصصی

مراقبت های اولیه بهداشتی – تخصصی

مراقبت های اولیه بهداشتی – تخصصی

اندازه: 3,2 MB

دسته بندی: - -

قیمت: 2000 تومان

تعداد نمایش:410 بازدید

تعداد اسلاید:31

ارسال توسط:

تاریخ ارسال:۴ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در:۱۷ دی ۱۳۹۵

خرید این پاورپوینت : پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.
ویژگیهای پاورپوینت های پولی(غیر رایگان):کیفیت محتوا بالا ، قالب اختصاصی ،دارای افکت ، هیگونه تبلیغ از سایت و غیره در پاورپوینت نخواهد بود.
به این پاورپوینت امتیاز بدهید.
مراقبت های اولیه بهداشتی اسلاید مراقبت های اولیه بهداشتی اطلاعاتی راجب بهداشت و سلامت .بررسی اقدامات انجام شده در سطح بین الملل تا کنون/مقایسه ی کشورها و..... بهداشت برای همه تا سال ۲۰۰۰ در بیانیه رسمی سی‌امین مجمع جهانی بهداشت در سال ۱۹۷۷ اعلام گردید که در دهه های آینده هدف اجتماعی و اصلی دولت ها و سازمان جهانی بهداشت باید دستیابی همه مردم جهان در سال ۲۰۰۰ میلادی به سطحی از سلامتی (سلامتی جسمی، روانی و اجتماعی) باشد که امکان برخورداری از یک زندگیPHC مؤثر و مولد را برای آنان فراهم آورد. در سال ۱۹۷۸ نیز کنفرانس مراقبت های اولیه بهداشتی در آلماآتا (در شوروی سابق و مرکز جمهوری قزاقستان امروزی) ‌تشکیل گردید و روش دستیابی به سلامت برای همه، مراقبت های بهداشتی اولیه(Primary Health Care-) معرفی شد. بهداشت برای همه تا سال ۲۰۰۰ ´درماه می سال ۱۹۷۹ استراتژی جهانی سلامت برای همه توسط سی و دوّمین اجلاس سازمان جهانی بهداشت مورد تصویب قرار گرفت و نمایندگان کشورهای عضو پذیرفتند که استراتژی های کشوری سلامت برای همه را بر اساس مراقبت های اولیه بهداشتی تدوین و به مرحله عمل درآوردند. ´درسال ۱۹۸۱ توسط سازمان جهانی بهداشت استراتژی جهانی HFA تکمیل شد.(استراتژی جهانی یک چارچوب جهانی فراهم نموده که اجرای آن توسط همه کشورهای عضو، مناسب و برای تطابق با شرایط و نیازهای گوناگون کشورها به اندازه کافی قابل انعطاف بوده است و به دنبال آن کشورهای عضو، هریک استراتژی دستیابی به HFA را برای خود تنظیم نمودند). مراقبت های اولیه بهداشتی

امتیاز کاربران: 3.75 ( 1 رای)
0

مراقبت های اولیه بهداشتی

اسلاید مراقبت های اولیه بهداشتی اطلاعاتی راجب بهداشت و سلامت .بررسی اقدامات انجام شده در سطح بین الملل تا کنون/مقایسه ی کشورها و…..
بهداشت برای همه تا سال ۲۰۰۰

در بیانیه رسمی سی‌امین مجمع جهانی بهداشت در سال ۱۹۷۷ اعلام گردید که در دهه های آینده هدف اجتماعی و اصلی دولت ها و سازمان جهانی بهداشت باید دستیابی همه مردم جهان در سال ۲۰۰۰ میلادی به سطحی از سلامتی (سلامتی جسمی، روانی و اجتماعی) باشد که امکان برخورداری از یک زندگیPHC مؤثر و مولد را برای آنان فراهم آورد.

در سال ۱۹۷۸ نیز کنفرانس مراقبت های اولیه بهداشتی در آلماآتا (در شوروی سابق و مرکز جمهوری قزاقستان امروزی) ‌تشکیل گردید و روش دستیابی به سلامت برای همه، مراقبت های بهداشتی اولیه(Primary Health Care-) معرفی شد.

بهداشت برای همه تا سال ۲۰۰۰

´درماه می سال ۱۹۷۹ استراتژی جهانی سلامت برای همه توسط سی و دوّمین اجلاس سازمان جهانی بهداشت مورد تصویب قرار گرفت و نمایندگان کشورهای عضو پذیرفتند که استراتژی های کشوری سلامت برای همه را بر اساس مراقبت های اولیه بهداشتی تدوین و به مرحله عمل درآوردند.
´درسال ۱۹۸۱ توسط سازمان جهانی بهداشت استراتژی جهانی HFA تکمیل شد.(استراتژی جهانی یک چارچوب جهانی فراهم نموده که اجرای آن توسط همه کشورهای عضو، مناسب و برای تطابق با شرایط و نیازهای گوناگون کشورها به اندازه کافی قابل انعطاف بوده است و به دنبال آن کشورهای عضو، هریک استراتژی دستیابی به HFA را برای خود تنظیم نمودند).

مراقبت های اولیه بهداشتی

پاسخ دهید


*