مراقبت های اولیه بهداشتی – تخصصی

مراقبت های اولیه بهداشتی – تخصصی

اندازه: 3,2 MB

دسته بندی: - -

قیمت: 2000 تومان

تعداد نمایش: 873 نمایش

تعداد اسلاید: 31

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۴ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۱۷ دی ۱۳۹۵

کد QR این پاورپوینت
Scan QR Code to download powerpoint

خرید این پاورپوینت : پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.
ویژگیهای پاورپوینت های غیر رایگان: کیفیت بالا ، قالب اختصاصی ،دارای افکت.


 • مراقبت های اولیه بهداشتی

  اسلاید مراقبت های اولیه بهداشتی اطلاعاتی راجب بهداشت و سلامت .بررسی اقدامات انجام شده در سطح بین الملل تا کنون/مقایسه ی کشورها و…..
  بهداشت برای همه تا سال ۲۰۰۰

  در بیانیه رسمی سی‌امین مجمع جهانی بهداشت در سال ۱۹۷۷ اعلام گردید که در دهه های آینده هدف اجتماعی و اصلی دولت ها و سازمان جهانی بهداشت باید دستیابی همه مردم جهان در سال ۲۰۰۰ میلادی به سطحی از سلامتی (سلامتی جسمی، روانی و اجتماعی) باشد که امکان برخورداری از یک زندگیPHC مؤثر و مولد را برای آنان فراهم آورد.

  در سال ۱۹۷۸ نیز کنفرانس مراقبت های اولیه بهداشتی در آلماآتا (در شوروی سابق و مرکز جمهوری قزاقستان امروزی) ‌تشکیل گردید و روش دستیابی به سلامت برای همه، مراقبت های بهداشتی اولیه(Primary Health Care-) معرفی شد.

  بهداشت برای همه تا سال ۲۰۰۰

  ´درماه می سال ۱۹۷۹ استراتژی جهانی سلامت برای همه توسط سی و دوّمین اجلاس سازمان جهانی بهداشت مورد تصویب قرار گرفت و نمایندگان کشورهای عضو پذیرفتند که استراتژی های کشوری سلامت برای همه را بر اساس مراقبت های اولیه بهداشتی تدوین و به مرحله عمل درآوردند.
  ´درسال ۱۹۸۱ توسط سازمان جهانی بهداشت استراتژی جهانی HFA تکمیل شد.(استراتژی جهانی یک چارچوب جهانی فراهم نموده که اجرای آن توسط همه کشورهای عضو، مناسب و برای تطابق با شرایط و نیازهای گوناگون کشورها به اندازه کافی قابل انعطاف بوده است و به دنبال آن کشورهای عضو، هریک استراتژی دستیابی به HFA را برای خود تنظیم نمودند).

  مراقبت های اولیه بهداشتی

  پاسخ دهید