Quantcast
هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence

هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence – تخصصی

هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence – تخصصی

اندازه: 390 KB

دسته بندی: - -

قیمت: 5000 تومان

تعداد نمایش:1044 بازدید

تعداد اسلاید:21

ارسال توسط:

تاریخ ارسال:۲۶ آبان ۱۳۹۵

به روز رسانی در:۱۷ دی ۱۳۹۵

خرید این پاورپوینت : پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.
ویژگیهای پاورپوینت های پولی(غیر رایگان):کیفیت محتوا بالا ، قالب اختصاصی ،دارای افکت ، هیگونه تبلیغ از سایت و غیره در پاورپوینت نخواهد بود.
به این پاورپوینت امتیاز بدهید.
هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence - تخصصی مقاله ای مفید که تمامی ظرفیت و موارد استفاده هوش جمعی رو توضیح داده. البته در این مقاله بیشتر به استفاده هوش جمعی و جمع سپاری در دنیای وب و تجارت پرداختم اما به دیگر مسائل  هم پرداخته شده. یک ویدیو کلیپ کاربردی و هیجان انگیز در مورد هوش جمعی موجوده که بیشتر به بحث هوش جمعی در رباتیک پرداخته با نمایش رباتیک گروهی که میتونید به ایمیل گردآورنده مقاله که در صفحه نخست مقاله هست پیام بدین. مقدمه مقاله: هوش جمعی (Swarm intelligence) نوعی روش هوش مصنوعی است استوار بر رفتارهای گروهی که هم اکنون برای حل بسیاری از مسائل بهنیه سازی بکار می رود. هوش جمعی در زمینه های همه منظوره مانند یادگیری و ادراک، تخصصی مثل رباتیک و زمینه های بسیار خاص مانند بازی شطرنج، اثبات قضایای ریاضی و تشخیص بیماری مفید است. اکنون هوش جمعی به عنصری مهم در وب و دنیای تجارت تبدیل شده و بنیان بسیاری از پدیده ها از هوش جمعی نشأت گرفته. طبق یکی از اصول هوش جمعی، خرد جمعی بر خرد باهوش ترین فرد جمع برتری دارد. مقاله ی رایگان در زمینه هوش جمعی-کلونی مورچه ها  در قسمت مطالب مشابه موجود هست برای دانلود بخش اعظم این تحقیق به بحث هوش جمعی در دنیای تجارت الکترونیک اختصاص دارد اما در کنار آن به طور محتصر اشاره هایی به هوش جمعی در بهینه سازی و رباتیک هم شده. هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence - تخصصی

امتیاز کاربران: 2.63 ( 2 رای)
0

هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence – تخصصی

مقاله ای مفید که تمامی ظرفیت و موارد استفاده هوش جمعی رو توضیح داده.

البته در این مقاله بیشتر به استفاده هوش جمعی و جمع سپاری در دنیای وب و تجارت پرداختم اما به دیگر مسائل  هم پرداخته شده.

یک ویدیو کلیپ کاربردی و هیجان انگیز در مورد هوش جمعی موجوده که بیشتر به بحث هوش جمعی در رباتیک پرداخته با نمایش رباتیک گروهی که میتونید به ایمیل گردآورنده مقاله که در صفحه نخست مقاله هست پیام بدین.

مقدمه مقاله:

هوش جمعی (Swarm intelligence) نوعی روش هوش مصنوعی است استوار بر رفتارهای گروهی که هم اکنون برای حل بسیاری از مسائل بهنیه سازی بکار می رود.

هوش جمعی در زمینه های همه منظوره مانند یادگیری و ادراک، تخصصی مثل رباتیک و زمینه های بسیار خاص مانند بازی شطرنج، اثبات قضایای ریاضی و تشخیص بیماری مفید است.

اکنون هوش جمعی به عنصری مهم در وب و دنیای تجارت تبدیل شده و بنیان بسیاری از پدیده ها از هوش جمعی نشأت گرفته.

طبق یکی از اصول هوش جمعی، خرد جمعی بر خرد باهوش ترین فرد جمع برتری دارد.

مقاله ی رایگان در زمینه هوش جمعی-کلونی مورچه ها  در قسمت مطالب مشابه موجود هست برای دانلود

بخش اعظم این تحقیق به بحث هوش جمعی در دنیای تجارت الکترونیک اختصاص دارد اما در کنار آن به طور محتصر اشاره هایی به هوش جمعی در بهینه سازی و رباتیک هم شده.

هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence – تخصصی

2 دیدگاه

 1. شیلا گفت:

  من پول و واریز کردم پس چرااااا لینک دانلود نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Mostafa Mirzaee Mostafa Mirzaee گفت:

   سلام بررسی شد لینک دچار مشکل شده بود،عذرخواهم.
   فایل پاور به ایمیلی که وارد کرده بودین ارسال شد.
   اگر ایمیل رو درست وارد نکردین لطفا از قسمت تماس با ما ایمیل یا آی دی تلگرام بفرستید تا واستون فایل و یک کد تخفیف ۵۰۰۰ تومانی برای خرید مقالات اختصاصی دیگر بفرستم.
   با احترام.

پاسخ دهید


*