Quantcast
هکرهای کامپیوتری - تخصصی - دانلود رایگان پاورپوینت آماده - قالب پاورپوینت - دانلود تحقیق

هکرهای کامپیوتری – تخصصی

هکرهای کامپیوتری – تخصصی

اندازه: 481 KB

دسته بندی: - - -

قیمت: 4000 تومان

تعداد نمایش:399 بازدید

تعداد اسلاید:14

ارسال توسط:

تاریخ ارسال:۱۰ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در:۱۷ دی ۱۳۹۵

خرید این پاورپوینت : پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.
ویژگیهای پاورپوینت های پولی(غیر رایگان):کیفیت محتوا بالا ، قالب اختصاصی ،دارای افکت ، هیگونه تبلیغ از سایت و غیره در پاورپوینت نخواهد بود.
به این پاورپوینت امتیاز بدهید.
هکرهای کامپیوتری - تخصصی مقاله ای کاملا تخصصی و مفید که به تاریخچه هک و هکرها،و فرهنگ آنها می پردازد. اگر میخواهید با معروف ترین هکرهای جهان و تاریخچه هک آشنا شوید این مقاله توصیه می شود. کافیست دانلود کنید،یک بار بخوانید تا با آن آشنا شده و به راحتی ارائه دهید. مقدمه هک یکی از واژه هایی است که در سال های اخیر فراوان شنیده شده و هر روز خبر هایی از حملات هکری گروه ها و یا افرادی را می شنویم که به دلایل مختلف از جمله خرابکاری و یا هشدار امنیتی و اعتراض و … دست به این کار می زنند. اما آیا هک کردن تنها به همین معناست؟ باید توجه داشت که گستره واژه هک و هکر وسیع است و تعاریف مختلفی دارد که نمی توان در یک ارایه آن را به طور کامل بررسی کرد اما در این مقاله سعی شده مطالبی جمع آوری گردد که تمامی کاربران به طور مختر و مفید با تمامی ابعاد اصلی این مبحث آشنا شوند. ما دراین مقاله به بررسی و پیدایش هک و هکر و معرفی انواع آنها در زمینه فناوری اطلاعات می پردازیم. باید توجه داشت که گستره استفاده از واژه هک منحصر به دنیای کامپیوتر نمی‌باشد و توسط افراد با تخصص‌های گوناگون در زمینه‌هایی از قبیل موسیقی و نقاشی نیز به کار می‌رود که به معنی دگرگونی‌های هوشمندانه و خلاقانه فرد در آن زمینه می‌باشد.   هکرهای کامپیوتری - تخصصی

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)
0

هکرهای کامپیوتری – تخصصی

مقاله ای کاملا تخصصی و مفید که به تاریخچه هک و هکرها،و فرهنگ آنها می پردازد.

اگر میخواهید با معروف ترین هکرهای جهان و تاریخچه هک آشنا شوید این مقاله توصیه می شود.

کافیست دانلود کنید،یک بار بخوانید تا با آن آشنا شده و به راحتی ارائه دهید.

مقدمه

هک یکی از واژه هایی است که در سال های اخیر فراوان شنیده شده و هر روز خبر هایی از حملات هکری گروه ها و یا افرادی را می شنویم که به دلایل مختلف از جمله خرابکاری و یا هشدار امنیتی و اعتراض و … دست به این کار می زنند. اما آیا هک کردن تنها به همین معناست؟

باید توجه داشت که گستره واژه هک و هکر وسیع است و تعاریف مختلفی دارد که نمی توان در یک ارایه آن را به طور کامل بررسی کرد اما در این مقاله سعی شده مطالبی جمع آوری گردد که تمامی کاربران به طور مختر و مفید با تمامی ابعاد اصلی این مبحث آشنا شوند.

ما دراین مقاله به بررسی و پیدایش هک و هکر و معرفی انواع آنها در زمینه فناوری اطلاعات می پردازیم.

باید توجه داشت که گستره استفاده از واژه هک منحصر به دنیای کامپیوتر نمی‌باشد و توسط افراد با تخصص‌های گوناگون در زمینه‌هایی از قبیل موسیقی و نقاشی نیز به کار می‌رود که به معنی دگرگونی‌های هوشمندانه و خلاقانه فرد در آن زمینه می‌باشد.

 

هکرهای کامپیوتری – تخصصی

پاسخ دهید


*