no-img

دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

ادامه مطلب

آشنایی با نرم افزار آدوب لینگو
zip
آذر ۱۲, ۱۳۹۵
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید
آشنایی با نرم افزار آدوب لینگو

آشنایی با نرم افزار آدوب لینگو


آشنایی با نرم افزار آدوب لینگو

تحلیل خروجی

Objective value: 280.0000

مشخص می کند که مقدار بهینه تابع هدف ۲۸۰ است.

Value مقدار متغیر در جواب بهینه مدل خطی را می دهد. بنابراین جواب بهینه داکوتا تولید ۲ میز تحریر، صفر میز، و ۸ صندلی است.

Reduced Cost ضریب متغیر در سطر صفر جدول بهینه را می دهد (مسئله ماکزیمم سازی). همانگونه که می دانید باید هزینه کاهش یافته هر متغیر پایه برابر صفر باشد. برای یک متغیر غیر پایه xj، هزینه کاهش یافته مقداری است که اگر xj ، ۱ واحد اضافه شود، به آن اندازه، جواب بهینه کاهش می یابد (درحالی که بقیه متغیرهای غیر پایه برابر صفر بمانند). در خروجی لینگو برای مسئله داکوتا، هزینه کاهش یافته  میز برابر ۵ است. این یعنی اگر داکوتا بخواهد یک میز تولید کند، درآمد به اندازه ۵ دلار کاهش خواهد یافت.

در قسمت بعدی از خروجی یا Report مشاهده می کنیم که هر خط مدل با شماره ای مشخص شده و در مقابل آن دو عبارت Slack or Surplus و Dual Price مشاهده می شود :

Slack or Surplus مقدار کمبود یا اضافی (مازاد) در جواب بهینه را نشان می دهد. بنابراین ۲۴ فوت تخته الوار و ۵ عدد میز به صورت مازاد وجود خواهد داشت.

Dual Price یا قیمت سایه مقداری است که اگر سمت راست محدودیت، یک واحد اضافه شود، به آن اندازه جواب بهینه، بهبود می یابد ( با فرض اینکه این تغییرات باعث از دست رفتن پایه بهینه فعلی نمی شوند ). اگر بعد از یک تغییر در طرف راست محدودیت، پایه فعلی دیگر بهینه نماند، قیمت های سایه محدودیت ها ممکن است تغییر کند.

تحلیل حساسیت نشان می دهد که ضرایب تابع تا چه میزان می توانند افزایش یا کاهش یابند بدون اینکه پایه بهینه مسئله (مجموعه متغیرهای غیر صفر) عوض شود. تحلیل حساسیت شامل دو بخش است، یکی مربوط به تابع هدف و دیگری مربوط به محدودیت ها، که در هر کدام به تفکیک مقدار واقعی و مقادیر کاهش و افزایش قید شده است.

در پایان با استفاده از گزینه Solution در منوی LINGO می توانید نمایش گرافیکی از هر یک از متغیرهای موجود در مدل را داشته باشید.

آشنایی با نرم افزار آدوب لینگواین فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات و بخش کوچکی از متن آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود. فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ خرید و دانلود کلیک کرده پرداخت اینترنتی را انجام دهید سپس لینک دانلود فایل را مشاهده می کنید همچنین یک نسخه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *