no-img

دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

ادامه مطلب

تجزیه تحلیل صورتهای مالی
zip
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۵
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید

تجزیه تحلیل صورتهای مالی


تجزیه تحلیل صورتهای مالی

میزان دسترسی شرکت به منابع , برای پاسخگویی به نیازهایی نقدی را نقدینگی گویند.
در این بخش , برخی ار ابزارهای تجزیه وتحلیل صورت های مالی که برای ارزیابی ریسک نقدینگی مورد استفاده قرار میگیرند, معرفی میشوند.
مبحث آغازین این فصل, اهمیت نقدینگی وارتباط آن با سرمایه در گردش می باشد.
همچنین تعدیلات بالقوه برای ابزارهای تجزیه وتحلیل وارقام صورت های مالی اساسی مورد بحث قرار خواهدگرفت,بخشی پایانی این فصل,تجزیه وتحلیل تغییرات در خط مشی ها وموقعیت های شرکت می باشد.

اهمیت نقدینگی کوتاه مدت

توانایی پاسخگویی به تعهدات کوتاه مدت را نقدینگی کوتاه مدت شرکت می گویند .قابلیت تبدیل دارایی ها به نقد ویا توانایی به دست آوردن نقد را نقدینگی می گویند .همچنین کوتاه مدت را به عنوان یک دوره یک ساله ویا یک چرخه عملیات ,هرکدام که کمتر باشد ,در نظر می گیرند .چرخه عملیات ,دوره زمانی است که طی آن خرید ,تولید,فروش ووصول مطالبات شرکت صورت می گیرد
زمانی که شرکت دچار فقدان نقدینگی است نمی تواند از نرخ هایی تنزیل مطلوب یا فرصت های سوددهی استفاده کند.همچنین فرصت هاوقدرت مانور مدیریت نیز محدود می شود. شرکتی که دارای مشکلات نقدینگی وخیم تری است ,نمی تواندتعهدات کوتاه مدت خود رو پوشش دهد,که این امر به فروش سرمایه گذاری ها ودارایی های شرکت ودر بدترین شرایط به عدم توانایی باز پرداخت بدهی ها ودر نهایت ورشکستگی منجر می شود.
ادامه حیات شرکتی که نتواند به تعهدات جاری خود عمل کند ,تردید بر انگیزاست .البته برای اطمینان از این موضوع,سایر معیار هایی تجزیه وتحلیل نیز که از اهمیت ثانویه بر خوردارند.

تجزیه و تحلیل سرمایه در گردش

سرمایه در گردش به عنوان مازاد دارایی های جاری از بدهی های جاری تعریف میشود . زمانی که بدهی جاری بیش از دارایی های جاری باشد کمبود سرمایه در گردش به وجود می آید . وزمانی که دارایی های جاری بیش از بدهی جاری باشد مازاد سرمایه در گردش ایجاد می شود.

سرمایه در گردش مقدار دارایی نقدینه است که به اعتبار دهندگان آسایش خاطر می دهد و مقادیر نقدینه در دسترس را برای مقابله با فرصت ها وتهدید های احتمالی نشان می دهد.

تجزیه تحلیل صورتهای مالیاین فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات و بخش کوچکی از متن آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود. فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ خرید و دانلود کلیک کرده پرداخت اینترنتی را انجام دهید سپس لینک دانلود فایل را مشاهده می کنید همچنین یک نسخه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *