جغرافیا

جغرافیا

جغرافیا

در کشور عزیز ما ایران، آن قدر جاذب ههای فراوان طبیعی و تاریخی  فرهنگی وجود دارد که هم مردم ایران و هم مردم سایر
کشور ها علاقه مند به بازدید این جاذبه ها هستند.

ماچندین نوع گردشگری داریم:

۱ـ زیارتی
۲ـ تاریخی
۳ـطبیعت

در کشور ما، بخش عمده ای از سفرها جنبهٔ زیارتی دارد. سفرهای زیارتی به منظور زیارت مرقدامامان بزرگوار(ع) و امامزاد هها و بازدید از مکا نهای مقدس انجام میگیرد.

همه ساله تعداد زیادی از زائران ایرانی و خارجی برای زیارت مرقد مطهر امام رضا(ع) به مشهد سفر می کنند.
برطبق آمار سالیانه حدود ۱۷ میلیون نفر به شهر مقدس مشهد وارد می شوند.

حرم مطهر امام رضا علیه السلام و مجموعهٔ آستان قدس رضوی علاوه بر اهمیت زیارتی از نظر معماری و تاریخی نیز اهمیت فراوانی دارد.
ایران به دلیل دارا بودن تاریخ طولانی، آثار و بناهای متعددی دارد.. کاخها، مساجد، کاروانسرا ها، حمام ها، بازار ها، پل ها، خانه های تاریخی
و برج ها از جملهٔ این آثار هستند

گردش و استراحت یا مطالعه و تحقیق در مکا نهای طبیعی چون کوهها
، غار ها٭، چشمه های آ بمعدنی و بیابا نها و جنگل ها و پناهگاه های
حیا توحش وروستاهای زیباست
.

به نظرشما چه کسانی گذشته را مطالعه  میکنند؟

به کسانی که دربارهٔ زندگی انسان ها و رویدا دهایی که در گذشته اتفاق افتاده، مطالعه وتحقیق میکنند، مورّخ می گویند.

مورخّان چه گونه اطلاعات بدست می آورند.

مورّخان در مطالعات خود از منابع مختلفی مثل کتاب ها و نوشته ها یا کتیبه ها، ابزارها و وسایل زندگی، بنا ها، سکه ها، سلاح ها، سنگنگارهها و هرچیزی که از گذشته باقی

مانده است، استفاده میکنند.

جغرافیا

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود.

فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ زیر کلیک کنید در صورت پاسخ ندادن درگاه پرداخت می توانید بر روی لینک دوم که لینک کمکی است کلیک نمایید