no-img

دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

ادامه مطلب

حسابداری صنعتی
zip
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید
حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی


حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی (حسابداری قیمت تمام شده یا هزینه یابی):

ضرورت: ۱- بدانیم تا چه قیمتی می توانیم بفروشیم و از آن کمتر ضرر دارد

۲- برای سهولت مدیریت کاهش هزینه

۳- برای برنامه ریزی و تنظیم برنامه های آینده

واژه ها: ۱- هزینه مواد مستقیم شامل مواد اولیه ای که مستقیما در محصول بکار می رود می باشد.

۲- هزینه دستمزد مستقیم شامل حقوق کارکنانی که مستقیماً روی محصول کار می کنند می باشد.

۳- هزینه سربار شامل بقیه هزینه ها است.

۴- قیمت تمام شده محصول نیمه ساخته شامل هزینه های ۳مورد فوق برای یک محصول نیمه تمام است

۵- قیمت تمام شده محصول ساخته شده شامل هزینه های ۱و ۲و ۳ فوق برای یک محصول ساخته شده است.

حسابداری صنعتی چیست؟

بخش دیگری از حسابداری، حسابداری بهای تمام شده نامیده می‌شود. حسابداری صنعتی فرایند هزینه‌یابی محصول است و اطلاعاتی را فراهم می‌کند که در برنامه‌ریزی عملیات آتی واحد تولیدی و کنترل هزینه‌ها مفید می‌باشد.

حسابداری صنعتی طی یک فرآیند هزینه‌ها را شناسایی، اندازه گیری، طبقه بندی، تلخیص و جمع آوری نموده که اصطلاحاً به این فرآیند هزینه یابی اطلاق می‌شود.

سیستم هزینه یابی در هر شرکت باید به گونه ای طراحی شود که بتواند نیازهای ناشی از شکل مشخص سیستم تولید آن شرکت را تامین کند.

هدف اصلی از هزینه یابی عبارت است از کمک به مدیریت در جریان تصمیم گیری عملیاتی از طریق محاسبه و تعیین قیمت تمام شده هر فعالیت یا مجموعه هم بسته ای از فعالیتهای موسسه.

حسابداری صنعتیاین فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات و بخش کوچکی از متن آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود. فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ خرید و دانلود کلیک کرده پرداخت اینترنتی را انجام دهید سپس لینک دانلود فایل را مشاهده می کنید همچنین یک نسخه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *