no-img

دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

ادامه مطلب

دانش روشهای تولید
zip
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید
دانش روشهای تولید

دانش روشهای تولید


دانش روشهای تولید

سنگ زنی (ماشین کاری سایشی):

یکی از فرایند های ماشین کاری که در آن تشکیل تراشه به وسیله ی لبه های برنده ذرّات یا دانه های ساینده صورت می گیرد که قدیمی ترین فرایند ماشین کاری می باشد

با این فرایند می توان از نرم ترین و صاف ترین سطوح تحصیل طی هر نوع فرایند ماشین کاری با برداشتن مقدار بسیار کمی براده تا سطوح خشن و زبر با نرخ براده برداری زیاد ایجاد کرد

– ذرات ساینده به یکی از سه صورت زیر هستند:

الف- آزاد (سنگ زنی الکتروشیمی)

ب- همراه با چسب روی یک نوار (به نام محصول ورقه ای)

ج- به شکل فشرده به صورت سنگ یا چرخ که در آن ها مواد ساینده به کمک ماده ی چسباننده در کنار یکدیگر نگه داشته می شود (به نام محصول چسبی)

-در هر  سه حالت فرایند برداشت فلز یکی است و تفاوت مهم آن ها در فاصله ی محل دانه ها (تماس  دانه ها با کار) و درجه ی استحکام  چسب دانه ها ست.

-فرایند های ماشین کاری سایشی دو مشخصه ی منحصر به فرد دارند:

۱- لبه های برنده ی بسیار کوچکی دارند و تعداد زیادی از این لبه ها هم زمان می توانند محل را تراش دهند

۲- به علت استفاده از مواد ساینده بی نهایت سخت می توان مواد بسیار سختی هم چون فولاد سخت شده، شیشه، کاربیت و سرامیک را به سادگی  ماشین کاری نمود.

-کوارتز، ماسه، لعل و الماس از ساینده ها ی طبیعی هستند

دانش روشهای تولیداین فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات و بخش کوچکی از متن آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود. فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ خرید و دانلود کلیک کرده پرداخت اینترنتی را انجام دهید سپس لینک دانلود فایل را مشاهده می کنید همچنین یک نسخه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *