no-img

دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

ادامه مطلب

هوش مصنوعی در بازی کامپیوتری
zip
آذر ۲, ۱۳۹۵
۲,۰۰۰ تومان
۲,۰۰۰ تومان – خرید
هوش مصنوعی در بازی کامپیوتری

هوش مصنوعی در بازی کامپیوتری


هوش مصنوعی در بازی کامپیوتری

هوش‌مصنوعی(Artificial Intelligence)، به‌ویژه آن‌چه که در بازی‌های کامپیوتری شاهد آن هستیم، روز به روز در حال نزدیک شدن به مدل واقعی خود است. در بازی‌های کامپیوتری، هوش مصنوعی بیشتر برای شخصیت‌های مجازی مقابل شما یا هم ‌تیمی‌های شما که خودِ بازی، آن‌ها را کنترل می‌کند به کار می‌رود.
بازی‌های رایانه‌ای از همان ابتدای پیدایش،قسمتی از زمینه تحقیق و پژوهش هوش مصنوعی بوده‌اند.

یکی از نخستین کارهای انجام شده بر روی هوش مصنوعی در بازی شطرنج بود که سرانجام به شکست گری کاسپارف استاد بزرگ شطرنج دنیا توسط کامپیوتر دیپ بلو شرکت آی ‌بی‌ ام منجر شد.
نخستین بازی‌های ساخته شده در دهه ۱۹۶۰ و اوایل دهه ۱۹۷۰ مانند Spacewar، Pong و Gotcha، بازی‌هایی بودند که براساس منطق مجزا اجرا می‌شدند و کاملاً بر مبنای رقابت بین دو بازیکن، بدون استفاده از AI، بودند.
انیمیشن در بازیهای کامپیوتری نقش مهمی دارد اما مهمتر از آن هوشمندی شخصیت های بازی است.
انواع هوش مصنوعی:

در بازی‌های کامپیوتری سه نوع هوش بیشتر از همه استفاده می‌شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم: ‌‌هوش مصنوعی رویدادگرا:
این هوش معمول‌ترین نوع هوش مصنوعی است.
رویداد می‌تواند شامل هر چیزی اعم از اتفاقات بازی تا دستوراتی باشد که کاربر به شخصیت مجازی خود می‌دهد.
بر اساس هر رویدادی که در بازی انجام می‌شود،یک واکنش هوشمندانه نیز روی می‌دهد.

هوش مصنوعی در بازی کامپیوتریاین فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات و بخش کوچکی از متن آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود. فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ خرید و دانلود کلیک کرده پرداخت اینترنتی را انجام دهید سپس لینک دانلود فایل را مشاهده می کنید همچنین یک نسخه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *