پاورپوینت درسی عربی هشتم – دروس ۱ تا ۵

پاورپوینت درسی عربی هشتم

پاورپوینت درسی عربی هشتم – بخش اول

در این بخش دروس ۱-۲-۴-۵ قرار گرفته و دروس ۵ تا ۱۰ در بخش دوم قرار خواهد گرفت.

محتوای فایل پاورپوینت

تقدیم به همه ی معلّمان ارزشمند و سخت کوش ،

تقدیم به پدر و مادر عزیز و همسر و همکار ارجمندم ،

این محتوای درسی حاصل حمایت مؤلّفین محترم کتاب است به ویژه استاد اشکبوس و تقوایی … که طی سال گذشته و امسال شاهد ساخت ، تهیّه و تنظیم محتوای درسی از جانب حقیر بوده و خواهند بود !

اضافه کردن مناظر بومی برای هر استان بلامانع است هر چند در چینش آن دقّت فراوان صورت گرفت … و برطرف کردن اشتباهات جزئی همچنین ، ولی دگرگونی در اصل محتوا مورد رضایت این جانب نخواهد بود زیرا تهیّه و تنظیم این محتوا با ۵۰۲ قطعه پاورپوینت ، حاصل صرف بیش از دو ماه یا  ۶۰۰ ساعت زمان مفید بوده لذا مستدعی است در این زمینه صداقت و امانتداری لازم را مبذول فرمایید.

عناوین دروس

الدّرس الأوّلُ : مُراجِعَۀُ دروسُ الصّفِّ السّابِعُ

 الدّرس الثّانی : أهمّیّۀُ اللّغۀِ العربیّۀِ

الدّرس الثّالثُ : مِهنَتُکَ فِی المُستَقبلِ

الدّرس الرّابِعُ : التّجرِبَۀُ الجدیدۀُ

تمرین اول: سخنان حکیمانه زیر را بخوانید و ترجمه ناقص را کامل کنید.

العالِمُ بِلا عَملٍ کَالشّجرِ بِلاثمرٍ .

دانشمند بدون عمل ، مانند درخت بدون است.

پاورپوینت درسی عربی هشتم – بخش اول

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود.

فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

 

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی یکی از دکمه های سبز رنگ زیر کلیک کنید در صورت پاسخ ندادن درگاه پرداخت می توانید بر روی لینک دوم که لینک کمکی است کلیک نمایید