no-img

دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

ادامه مطلب

تشخیص دست خط – بازخوانی نوری
zip
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵
۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان – خرید
تشخیص دست خط - بازخوانی نوری

تشخیص دست خط – بازخوانی نوری


تشخیص دست خط – بازخوانی نوری

اگر ما متنی را روی کاغذ داشته باشیم و بخواهیم عین متن را بدون تایپ کردن وارد کامپیوتر کنیم چکار باید بکنیم؟ ما به وسیله اسکنر می توانیم تصویری از آن متن را وارد کامپیوتر کنیم، اما این فقط یک تصویر است و نمی توان روی آن پردازش انجام داد.

در واقع تصویر دیجیتال‌ شده باید به تصویر قابل پردازش تبدیل شود

پردازش و آنالیز تصاویر میتواند به عنوان یک ساختار کاربردی و تکنیکی جهت تسخیرکردن، تصحیح کردن، زیاد کردن و تغییر شـکل دادن تصاویری که مشاهده می شود تعریف کرد.

یک سیستم OCR  به ما این امکان را می دهد که یک کتـاب و یا یک مقاله را مستقیما به یک فایل الکترونیکی تبدیل نماییم و آن را با کمک یک پردازشگر تغییر دهیم این تکنولوژی مدتهاست که به وسیله کتابخانه ها وسازمان هـای دولتـی بـرای دسـتیابی الکترونیکـی سریع به مدارک حجیم به کارمی رود و از لحاظ سرعت و هزینـه روش مناسبی است.

OCR از معدود زمینه های هوش مصنوعی است که میتوان در عمل به آن تکیه کرد.

تشخیص دست خط – بازخوانی نوری

تاریخچه سیستم های OCR

اولین اقدامات صورت گرفته در زمینه بازشناسی حروف, در سال‌های اول دهه ۱۹۰۰ انجام گرفته است که دانشمندان روسی می خواستند به افراد مبتلا به نارساییی های بینایی کمک نماید.

در ســـال ۱۹۲۹ در آلمـــان و در ســـال ۱۹۳۳ در آمریکا ابداعاتی در زمینه OCR  ثبت نمودند اینها اولین ایده ها ی شناسای ی حروف هستند.

اولین کامپیوتر تجـار ی  در سال ۱۹۵۱ در آمریکا شروع به کار کـرد. در ایـن زمـان بـود کـه ایـده OCR به عنوان یک پدیده قابل پیاده سازی پذیرفته شد.

در اوایل دهه ۹۰، روش‌های پردازش تصویر و بازشناسی الگو با تکنیک‌های کارآمد هوش مصنوعی ادغام گشتند.

امروزه علاوه بر وجود رایانه‌های قدرتمندتر و تجهیزات الکترونیکی دقیق‌تر مانند اسکنرها، دوربین‌ها و صفحات رقمی‌کننده، استفاده از تکنیک‌های پردازشی مدرن و توانمند همچون شبکه‌های عصبی ، مدل‌های مارکوف پنهان ، منطق‌ فازی، و مدل‌های پردازش زبان طبیعی امکان‌پذیر گشته است.

تشخیص دست خط – بازخوانی نوریاین فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات و بخش کوچکی از متن آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود. فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ خرید و دانلود کلیک کرده پرداخت اینترنتی را انجام دهید سپس لینک دانلود فایل را مشاهده می کنید همچنین یک نسخه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *