no-img
دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

ربات اینستاگرام،راهی برای افزایش فالوور اینستاگرام


دانلود پاورپوینت آماده – دانلود قالب پاورپوینت – دانلود تحقیق

صفحه جدا

ربات اینستاگرام،راهی برای افزایش فالوور اینستاگرام


زمانی که شما به دنبال تبلیغاتی اینترنتی می روید ، یکی روش های پیش روی خود دارید تبلیغات در شبکه های مجازی است و در صدر آنها تبلیغات در اینستاگرام قرار دارد. یکی از روش های تبلیغاتی در اینستاگرام ، خرید فالوور اینستاگرام است. زمانی که شما نیاز به افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید ، خرید فالوور برای شما بسیار کارآمد خواهد بود.

اما خرید فالوور اینستاگرام را به چه صورتی باید انجام دهیم تا بتوانید از کیفیت فالوور های جذب شده مطمئن باشیم و بدانیک افرادی که برای ما جذب می شوند افراد ایرانی و واقعی و قابل تبدیل به مشتری هستند. حتما می دانید که در صورتی که فالوور فیک و غیر ایرانی برای شما جذب شود نه تنها تاثیر مثبتی برای شما نخواهد داشت بلکه تاثیری منفی در برندینگ شما ایجاد خواهد کرد.

بهترین روشی که در حال حاضر ارائه می شود ، خرید فالوور هدفمند است. در این روش شما منبع جذب فالوور ها را خودتان انتخاب می کنید و افزایش فالوور به صورت کاملا هدفمند برای شما شکل میگیرد. در این روش شما به ربات اینستاگرام می گویید که از کدام پیج ها و چه افرادی را برای پیج اینستاگرام شما جذب کند.

مثلا می توایند تنظیم کنید تمامی افرادی که زیر پست های یک پیج مشخص کامنت می گذارند برای شما جذب شوند و یا جوری تنظیم نمایید تا لایک کنندگان پست ها برای شما جذب شوند. با این تنظیمات شما می توانید فالوور های فعال را جذب نمایید.

اما در کنار افزایش فالوور اینستاگرام ، شما باید بتوانید کاربران یا فالوورهایتان را مدیریت کنید. به آنها محتوای خوب ارائه بدهید و آنها را به پیج اینستاگرام خود متعهد کنید.

شما نمی توانید هیچ فردی را بدون محتوای جذاب در صفحه خود نگه دارید و آن فرد را مجبور کنید که هیچگاه پیج شما را ترک نکند. نیمی بیشتر از کار تبلیغات اینستاگرام توجه به محتوای جذاب و توجه به کاربر است.

در صورتی که شما محتوای جذاب ارائه بدهید و همزمان خرید فالوور را به صورت هدفمند به انجام برسانید ، نتیجه ای شگفت انگیز دریافت خواهید کرد و مطمئنا فروش محصولاتتان چند برابر خواهد شد.

اما راه ارتباط با فالوور ها چگونه است و چطور باید آنها را نسبت به پیج اینستاگرام خود متعهد کنیم.

زمانی که شما خرید فالوور را انجام دادید ، باید برای کاربرانتان برنامه داشته باشید و از قبل برنامه های خود را روی کاغذ آورده باشید. شما می توانید برای توجه بیشتر کاربران به پیج شما ، مسابقات اینستاگرامی برگزار کنید و با راه اندازی کمپین های هشتگی ، آنها را به فعالیت در مورد برند خود دعوت کنید.

همچنین می توانید با استفاده از خدماتی مانند لایک اتوماتیک که به شما این امکان را می دهد که اولین پست کسانی که شما را فالو می کنند لایک کنید و یا ارسال پیام دایرکت اتوماتیک ، توجه کاربران را به خود جلب کنید.

شما باید همواره فعالیت ها ی کاربرانتان را بررسی کنید. به کامنت های انها پاسخ دهید و بررسی کنید که چه پست هایی بیشتر به نظر کاربرانتان جالب می آید.

اما چرا اینستاگرام یک محیط خوب برای تبلیغات است ؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار پرکاربر است و میلیون ها نفر به صورت فعال در آن وقت می گذرانند ، از طرفی به دلیلی تصویر محور بودن اینستاگرام و تاثیر گذاری شدید تصویر در تبلیغات ، اینستاگرام به یکی از ارکان تبلیغات اینترنتی تبدیل شده است.

همچنین کاربران در این شبکه نسبت به شبکه های دیگر بیشتر پذیرای پیج های تجاری هستند . شاید شما در شبکه های فارسی دیگر نتوانید به راحتی تبلیغات خود را انجام دهید و کاربران به خوبی پذیرای شما باشند.

یکی دیگر از نکات مهمی که در اینستاگرام مشاهده می کنید ، امکان مشاهده امار برای یک پست است. اگر شما پیج خود را به یک پیج تجاری تبدیل کنید ، آمار هر پست به شما نمایش داده خواهد شد و شما می توانید مشاهده کنید که یک پست شما چند بار دیده شده و چفدر مورد توجه قرار گرفته است.

همه این مواردی ، لزوم فعالیت در اینستاگرام و لزوم خرید فالوور اینستاگرام را تایید می کند. شما می توانید با خرید فالوور در بازاریابی اینستاگرام خود به موفقیت بزرگی برسید و فروش خود را چندین برابر کنید.